Hacking  
  Grudzień 20 2014 14:34:59  

Nawigacja
folder Portal
. Artykuły
. Download
. Forum
. Szukaj
. FAQ
. Regulamin
folder Hacking
. Gry Hakerskie
. Filmy
folder Delphi
. Kursy
. Faq
. Źródła
. Komponenty
. Artykuły
folderWebmaster
. JavaScripts
. Skrypty PHP
folderRóżne
. Kontakt
. Zlokalizuj ip
Aktualnie online
. Gości online: 2

. Użytkowników online: 0

. Łącznie użytkowników: 152,142
. Najnowszy użytkownik: corstenn
Ostatnie artykuły
. Metoda ataku symlin...
. Asembler x86 w pigułce
. Binder plików z komp...
. [Asembler/MASM] Pobi...
. Braifuck 4 fun
Zobacz temat
Hacking » Hacking » Łamanie haseł
 Drukuj temat
wi fi łamanie kodow zabezpieczjacych:)
kierol
czesc. jestesm kierowca ciezarowki i czesto kozystam z ogolno dostepnych sieci wi-fi ale sporo jest sieci zabezpieczonych kodem :( czy jest mozliwe łamnie tych zabespieczen na routerach byc moze jest jakis program do tego:) nie chodzi tu o jakis włam do serwerow badz inych systemow :) lecz o to by wyłacznie kozystac z internetu :) to pomaga mi w kontakcie z domem. pozdrawiam wszystkich i prosze o jakies info

shog
To zależy jak zabezpieczona jest sieć, może być zabezpieczona WEP, WPA, WPA2, do zabezpieczenia WEP możesz użyć tego programu: http://www.wirele...Wzcook.htm
sprawdź sobie jeszcze programy z tej strony mogą być pomocne: http://www.wardri...ogramy.php

tribaldance
do tego odpowiednia karta sieciowa, która działa w trybie monitoringu. z tego co wiem, więcej aplikacji z grupy aircrack'a działa na linuxie.

kierol
dzieki wam za podpowiedzi :) al jak by zecz ujac to ja w sprawach łamania zabaezpieczen to jestem laikiem:( w tej kwesti to poruszam sie bardzo nie zracznie :( njezeli by mogł mnie ktos w to wprowadzic bardzierdzij sczegołowo krok po kroku był bym wdzieczny :)

tribaldance
na sam początek sprawdź, czy dysponujesz odpowiednim sprzętem.
http://aircrack-n...ty_drivers

oczywiście zamiast **** wpisujesz t i b i , niestety z pewnych względów to słowo jest cenzurowane Pfft
Edytowane przez tribaldance dnia 23-03-2008 19:15

kierol
hyba za cienki jestesm w te klocki:( myslałem ze to jest troszke prostsze :( jak narazie to nic z tego nie rozymiem:( otwieram zadan strone ale nie wiem co dalej znia zrobic:( jak i co sprawdzic

PHmaster
1.musisz mieć sprzęt
2.musisz miec soft
3.musisz miec czas, bo na takie jednorozowe łąmanie "sieci" nie ma raczej sensu Pfft
hackme crackme kryptografia - Master Haker: sprawdź się!!!

Wszystkie informacje zawarte w moich postach mają charakter edukacyjny. Nie wyrażam zgody na wykorzystanie przedstawionych przeze mnie informacji do celów niezgodnych z prawem.

D4rk_Gh0st
PeHamaster mylisz się...
Potrzebne są programy do wykrywania sieci bezprzewodowych w twoim zasięgu, antena (może być własnej roboty), i jeśli tak jak mówisz jesteś kierowcą to potrzebujesz laptopa, albo jakiegoś PAD'a z obsługą WiFi. W przypadku PAD'a nie potrzebujesz dodatkowej anteny. Więcej o tym znajdziesz na stronie: http://www.wardriving.pl/
Edytowane przez D4rk_Gh0st dnia 23-03-2008 22:19

PHmaster
1. PHmaster, jak już coś :>
2. NIe mylę się, bo zauważ, ze jeśli jedzie ciężarówką, to łamie hasło jednej sieci, póxniej pojedzie dalej i ma druga, inną siec Pfft
hackme crackme kryptografia - Master Haker: sprawdź się!!!

Wszystkie informacje zawarte w moich postach mają charakter edukacyjny. Nie wyrażam zgody na wykorzystanie przedstawionych przeze mnie informacji do celów niezgodnych z prawem.

tribaldance
najlepiej by było, gdybyś napisał coś więcej o sprzęcie jakim dysponujesz... o ciężarówce już wiemy Pfft jaka karta sieciowa/chipset...
phmaster ma rację, "nazbieranie" odpowiedniej ilości pakietów dla złamania wep jest trochę czasochłonne, odnośnie wpa... tu trzeba czasem parę dni obserwacji kiedy dana osoba loguje się do sieci...

są też takie sieci, które nie mają żadnych kluczy uwierzytelniających (może wiesz), a sama identyfikacja odbywa się za pomocą unikalnego adresu mac karty sieciowej. wystarczy do tego commview, parę minut dla wyłapania ww adresu, chwilka w panelu sterowania (zmiana mac'a) i już możesz korzystać z "dobrodziejstw" takiej sieci Pfft

odnośnie ww stronki... znajdujesz swoją kartę sieciową/chipset, patrzysz czy są dla niej dostępne sterowniki pod dany system operacyjny.

oczywiście wyżej wymienione rozwiązania nie są moralnie poprawne, bo "wykorzystujesz" łącze x osoby, jeżeli coś nabroisz, to właśnie ta osoba może ponieść za to kosekwencje. z drugiej jednak strony, jeżeli jesteś przejazdem i zachowasz się jak 007 gentleman Pfft , to chyba nikomu aż na tyle nie ubędzie...
Edytowane przez tribaldance dnia 24-03-2008 03:43

kierol
dzieki wam za porady:) a wiec posiadam laptopa plus adtene 19dibi to pozwala na łaczenie z ruterami ze sporej odległosci:) ale tak jak mowicie jezeli jest to czasochłone to na to niemam tyle czasu wiec pozosctaje szybsza metoda poszukiwania nie zabezpieczonych sieci:) ma do tego program NetStambler jak narazie jezdzac po całej europie to praktycznie udaje mi sie codzinie byc w siec:) ale takie łamanie kodow zabespieczajacych było by duzym ułatwieniem gdyz kazda stacja paliwowa praktycznie ma takie sieci:)

Przejdź do forum: