Hacking  
  Wrzesień 21 2018 06:47:30  

Nawigacja
folder Portal
. Artykuły
. Download
. Forum
. Szukaj
. FAQ
. Regulamin
folder Hacking
. Gry Hakerskie
. Filmy
folder Delphi
. Kursy
. Faq
. Źródła
. Komponenty
. Artykuły
folderWebmaster
. JavaScripts
. Skrypty PHP
folderRóżne
. Kontakt
. Zlokalizuj ip
Aktualnie online
. Gości online: 6

. Użytkowników online: 0

. Łącznie użytkowników: 154,513
. Najnowszy użytkownik: Balcon
Ostatnie artykuły
. Metoda ataku symlin...
. Asembler x86 w pigułce
. Binder plików z komp...
. [Asembler/MASM] Pobi...
. Braifuck 4 fun
Zobacz temat
Hacking » Komputery » Różne
 Drukuj temat
nabijanie głosów- prosze o pomoc
alan11
Witam, w pewnej ankiecie /głosowaniu niektóre osoby ewidentnie nabijają sobie głosy. Laska przy 15 tyś głosów potrafi nabić sobie 8% w ciagu 1 dnia, co nie jest możliwe.
chodzi o konkurs miss intenetu.
czy ktoś z Was może jakoś pomóc???

^KMLL
Nie wiedząc nic na temat działania (czyli tego nie widząc) skryptu można tylko spekulować, a tego mi się nie chce, bo tematy już były poruszane.
"Internet to takie dziwne miejsce, nie warto nim żyć" - FunWorld

http://www.kmll.pl
prostytutka
Czy zeby głosowac trzeba się rejestrować? jeżeli nie to ja proponuję tak:
wbijasz na tą stronke http://prx.centrump2p.com/ masz tu listę darmowych proxy wystarczy wklejasz link do głosowania i głosujesz co raz to z innego ip wiec moszesz głosować ile chcesz .
Moja siostra miała głosowanie na miss internautów to nabijałem jej bardzo szybko zwłaszcza jezeli robi się to z kilku komputerów . Ale moze być z tym problem bo mogą skasowac te głosy jezeli sie skapują . Tak było w moim przypadku

^KMLL
Wystarczy, ze zapisują cookie i już jest dużo więcej roboty. Z doświadczenia wiem, że takie bramki proxy strasznie mulą, niektóre nie obsługują poważniejszych skryptów.

Ta lista niestety jest niezaktualizowana - niektóre nie istnieją, niektóre nie działają, a niektóre mają to samo IP (mimo innego podanego obok).

8% z 15k to 1200

załóżmy, że dzień trwa 12h, czyli 43200 s. Żeby nabić 1200 głosów, każdy musiałby trwać max 36 sekund. Przy ręcznym przeklikiwaniu się o bramkach proxy nie jest się w stanie tego zrobić, no i komu by się chciało. Właśnie dlatego lepiej zobaczyć głosowanie na własne oczy...
"Internet to takie dziwne miejsce, nie warto nim żyć" - FunWorld

http://www.kmll.pl
prostytutka
Możliwe korzysytałem s tej storny z proxy dosc dawno a moje głosowanie nie miało aż takiego zainteresowania wiec u mnie poszło łatwo .Napewno trzeba wpisywac kody anty spamowe wiec raczej cięzko co kolwiek zrobić. Dobrym rozwiązaniem był by jakis mały botnet no ale raczej takiego nie posiadasz .

Martin206
Jest taki program Tasker chyba.
On wykonuje te same czynności tylko musisz mu to nagrać.
Kiedyś tak zrobiłam w jednym konkursie no i znalazłam sie dość wysoko Smile

kupglosypl
Są też strony na których można kupić głosy w konkursach, głosowaniach, listach przebojów itp. Najlepsze to: www.wygrajkonkurs.pl
www.kupglosy.pl

Przejdź do forum: