Hacking  
  Lipiec 20 2019 01:31:27  

Nawigacja
folder Portal
. Artykuły
. Download
. Forum
. Szukaj
. FAQ
. Regulamin
folder Hacking
. Gry Hakerskie
. Filmy
folder Delphi
. Kursy
. Faq
. Źródła
. Komponenty
. Artykuły
folderWebmaster
. JavaScripts
. Skrypty PHP
folderRóżne
. Kontakt
. Zlokalizuj ip
Aktualnie online
. Gości online: 5

. Użytkowników online: 0

. Łącznie użytkowników: 154,511
. Najnowszy użytkownik: Balcon
Ostatnie artykuły
. Metoda ataku symlin...
. Braifuck 4 fun
. Kaspersky Reset Trial
. Hakin9 12/2009
. Hakin9 11/2009
Zobacz temat
Hacking » Komputery » Hardware
 Drukuj temat
szukam switcha zintegorowanego z AP i printserwer
sultan
Cześć,

Szukam zintegrowanego urządzenia, tj. switch + accespoint + serwer drukarki na USB. Myślę że to jest tańsze rozwiązanie niż kupowanie wszystkiego z osobna i spinanie Rj-tami. Nie chodzi mi tutaj o router, ponieważ router musi znajdować się z innym pomieszczeniu niż serwer druku. (poza tym rolę rutera pełni komputer z IP-copem).

Punkt dostępu do internetu (modem) można podłączyć do routera max 5 metrowym kablem. Podobnie urządzenie 3w1. Stoją w osobnych pomieszczeniach, toteż nie mogę tak ustawić routera aby starczyły kable zarówno do 3w1 jak i do modemu. Myślę że rozwiązaniem będzie zastosowanie serwera druku i podpięcie ją do switcha, a ze switcha do AP, przy okazji switch dłuugim kablem do routera. Dlatego szukam w miarę taniego urządzonka które ma zintegrowany switch AP i PS. PS może być oddzielnie a swich z AP zintegrowany.

Mam jeszcze pytanie. Czy po podłączeniu urzadzenia 3w1 poprzez printserwer uzyskuje się zaawansowane opcje wydruku, konserwacji urządzenia itp, które są normalnie dostępne? Czy obsługuje skaner i kopiarkę?

Dobra szukałem i takiego urządzenia nie znalazłem. Drugim rozwiązaniem jest zastosowanie urządzenia printserwer między urządzeniem 3w1 a serwerem (routerem). Urządzenie 3w1 chciałbym podpiąć do printserwera kablem USB, a printserwer do serwera skrętką. (czy takie rozwiązanie jest prawidłowe, jeśli 3w1 znajduje się zbyt daleko od komputera?).
Pod skrótem 3w1 mam na myśli zintegrowany skaner z drukarką i kopiarkę. I mam pytanie czy da radę obsługiwać to urządzenie w pełni przez sieć (tzn pobieranie obrazu ze skanera wysyłanie zadania kopiowania, ustawianie wydajności itp. które są dostępne w sterowniku dla urządzenia lokalnego?)

Scaliłem dwa posty w jeden, używaj opcji edycja + warn || Bios
Edytowane przez Bios dnia 02-01-2011 12:30

Przejdź do forum: