Hacking  
  Listopad 26 2014 23:40:36  

Nawigacja
folder Portal
. Artykuły
. Download
. Forum
. Szukaj
. FAQ
. Regulamin
folder Hacking
. Gry Hakerskie
. Filmy
folder Delphi
. Kursy
. Faq
. Źródła
. Komponenty
. Artykuły
folderWebmaster
. JavaScripts
. Skrypty PHP
folderRóżne
. Kontakt
. Zlokalizuj ip
Aktualnie online
. Gości online: 3

. Użytkowników online: 0

. Łącznie użytkowników: 152,096
. Najnowszy użytkownik: tymoteusz111
Ostatnie artykuły
. Metoda ataku symlin...
. Asembler x86 w pigułce
. Binder plików z komp...
. [Asembler/MASM] Pobi...
. Braifuck 4 fun
Zobacz temat
Hacking » Inne » Rozmowa
 Drukuj temat
Mam problem z komputerem
kwiato07
Mam antyvira zainstalowanego ale wydaje mi sie ze cos jest nie tak z moim kompem. net strasznie powoli chodzi (nie chodzi z taka predkoscia jaka powinien tylko mniejsza) komputer sie zacina, jak siedze na gadu to samo mi sie wlacza; archiwum albo wysylanie wiadomosci. Czy ktos mogl sie wlamac do mojego komputera ?? Co mam zrobic zeby to sprawdzic ??

SkiX
przeskanuj kompa antywirem

kwiato07
skanowalem juz kilka razy i nic nie wykrylo . mam avasta! wersja 4.7. nic nie znalazlo . to co mam zrobic?

SkiX
Ja bym jeszcze sprobowal przeskanowac programem:
Spybot - Search & Destroy
Ad-aware
Zrob se jeszcze defragmentacje dyskow, a jak to nie pomoze to nie wiem - chyba format

marek3112
Kasperskim spróbuj

marcio
jak nie znajdzie to format a zreszta M$ zawsze muliWinkWink i zrob tak jak ktos powiedzial defragmentacje wszystkich dyskow

klaudio9
Witam wszystkich. Jestem nowym uzytkownikiem waszego forumSmile
Mam prośby, jesli ktoś może mi pomóc, to prosze o odpowiedź.
Mam w domu starego kompa, pi razy oko 540MHz, 160SDRAM, karta dzwiękowa nic specjalnego tak samo z karta graficzną. Płyta główna... o i tu pojawia sie mój problem....
Nie mogę znalężć nigdzie sterowników do soltek SL-65D. Komputer mi sie zawiesza lub restaruje podczas gry, nie moge pracowąć w Wordzie i jednoczesnie na przykład słychać muzyki w WinAmpie, nie magę uzyskać głosu podłaczając głośniki do płyty głównej, tylko mam nie zbyt wyrażny głos po podłaczeniu ich do karty dzwiękowej.
Sterowników szukałem ale nigdzie nie mogę znależć, szukałem też sterowników na chipset Intel, ale nie moge ich zainstalować.
Na stronie producenta soltek, w dziale download cieżko sie połapać, chyba im ta strona nawala...
Jesli ktoś może mi pomóc to prosze o odpowiedz. Z góry dziękujeSmile

Dynax
Poszukaj sobie a nie zaśmiecaj temat! Wujek google wie wszystko!
Mój podpis zjadła głodzila, dalej było coś napisane ale teraz zjadła...

Tamus
zainstaluj firewalla i oczyść kompa z nie używanych śmieci
Sola ratio perfecta beatum facti...
Będe się uczył hakować choćby nawet <moj avatar>

Przejdź do forum: