Hacking  
  Styczeń 22 2018 18:58:37  
 
Nawigacja
folder Portal
. Artykuły
. Download
. Forum
. Szukaj
. FAQ
. Regulamin
folder Hacking
. Gry Hakerskie
. Filmy
folder Delphi
. Kursy
. Faq
. Źródła
. Komponenty
. Artykuły
folderWebmaster
. JavaScripts
. Skrypty PHP
folderRóżne
. Kontakt
. Zlokalizuj ip
Aktualnie online
. Gości online: 5

. Użytkowników online: 0

. Łącznie użytkowników: 154,156
. Najnowszy użytkownik: AsaruSn
Ostatnie artykuły
. Metoda ataku symlin...
. Asembler x86 w pigułce
. Binder plików z komp...
. [Asembler/MASM] Pobi...
. Braifuck 4 fun
Download Programów

» Kategorie
    » Bezpieczeństwo
        » Zabezpieczanie danych

ACU Win Drives 1.1
od Pedro 06/03/2007 02:59
Downloads: 287
Komentarz: 0
Program ACU Win Drives pozwoli ci ukryć, wyłączyć autorun lub wyłączyć dostęp do konkretnych dysków. Ustawienia te działają tylko dla Explorera systemu Windows, dopiero po ponownym załogowaniu. Program wykorzystuje standardowe mechanizmy systemu Windows i nie daje 100% ochrony komputera.

Bil Folder Hider 2.0
od Pedro 06/03/2007 03:00
Downloads: 436
Komentarz: 0
Bil Folder Hider to program, który umożliwia ukrywanie folderów. Nie jest to takie zwykłe ukrywanie jak w przypadku atrybutu ukryty we właściwościach folderu w systemie Windows. Program ten nie działa w taki sposób. Pozwala on na kompletne ukrycie folderu i zamaskowanie go jedną z dwóch metod kodowania - rozszerzenia panelu sterowania oraz folderu systemowego. Przy wyborze pierwszej opcji podczas próby wejścia w folder otworzy się Panel Sterowania, przy wyborze drugiej - Mój komputer. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyszukiwanie plików, które znajdują się w tych folderach jest niemożliwe. Program prócz ukrywania folderów potrafi je oczywiście później odkryć, a dzięki zapisywaniu wszystkich zmian w folderach zawsze można sprawdzić, który folder jest już ukryty i jak do niego dotrzeć, by go odkryć. Dodatkową opcją jest możliwość przeglądania zawartości ukrytych przez program folderów oraz otwierania z nich plików. Podsumowując: program ten jest doskonałym wyborem dla tych, którzy muszą przechowywać poufne dane, a przy okazji uniemożliwić dostęp do nich innym użytkownikom komputera.

CryptCD 5.1
od Pedro 06/03/2007 03:02
Downloads: 256
Komentarz: 0
Program służący do szyfrowania danych znajdujących się na nośniku optycznym CD lub DVD. Działanie aplikacji polega na stworzeniu kilku archiwów *.dat, które zawierają część danych. Pliki te mogą być rozpakowywanie rw locier1; i przetrzymywane w tymczasowych folderach. Każdą płytę dodatkowo można zabezpieczyć hasłem. Program umożliwia stworzenie samo startującej płyty. Interfejs programu jest dosyć ubogi graficznie jednak sam program jest naprawdę przydatny.

Crypton 1.2
od Pedro 06/03/2007 03:03
Downloads: 290
Komentarz: 0
Darmowy, mały program (26 kCool do zapewniania poufności, którego nie trzeba instalować. Szyfrowane pliki mogą być współdzielone przez wielu użytkowników. Do szyfrowania plików używa dwóch losowych 40-bitowych kluczy RC4, które są następnie szyfrowane 512-bitowym kluczem publicznym RSA. Dodatkowo Crypton może podpisywać pliki, bezpiecznie je usuwać oraz obliczać ich "odciski" MD5, MD4, MD2 i SHA1. Program wykorzystuje podstawowego dostawcę kryptograficznego (Microsoft Base Cryptographic Provider).

Zaszyfrowany plik może być współdzielony przez wielu użytkowników. Klucze RC4 używane do szyfrowania i deszyfrowania zawartości są przechowywane w sposób niejawny - czyli szyfrowane kluczem publicznym danego użytkownika.
Gdy użytkownik chce odszyfrować plik, jego klucz prywatny jest używany do zdeszyfrowania klucza RC4, który posłuży dalej do odszyfrowania zawartości pliku.
Klucze RC4 mogą być także przechowywane w dodatkowym pliku - kontenerze kluczy.

DreamPackPL
od Pedro 06/06/2010 16:54
Downloads: 504
Komentarz: 1
Jeżeli zapomniałeś hasło logowania to jest to narzędzie dla Ciebie.

Jest to jedyny program, który pozwoli Tobie zalogować się na dowolne lokalne konto bez resetowania istniejących haseł. DreamPackPL po prostu wyłączy sprawdzanie poprawności podawanych haseł podczas logowania. Jeżeli nie chcesz się logować na żadne z istniejących kont, to na pulpicie logowania możesz uruchomić dowolny program (np. Edytor Rejestru lub systemowe okno edycji kont). Możesz także (bez logowania na żadne konto) załadować powłokę Explorera na nowym pulpicie i pracować na nim z uprawnieniami administratora.

Instalacja nie jest trudna. Wystarczy wystartować komputer z przygotowanej wcześniej płyty, skopiować jeden plik do folderu system32 i zrestartować komputer. Aby zobaczyć główne okno programu DreamPackPL trzeba wpisać na ekranie logowania w polu "Nazwa użytkownika" lub "Hasło" polecenie "dreamon".

fgpro60-setup
od Pedro 02/05/2009 10:29
Downloads: 2320
Komentarz: 1
Zabezpiecza katalogi hasłem

Folder Lock 5.7.5
od Pedro 03/16/2010 14:21
Downloads: 493
Komentarz: 1
Aplikacja umożliwia tworzenie na dysku naszego peceta zabezpieczonych folderów. Do folderów mają dostęp tylko i wyłącznie osoby znające hasło. Program obsługuje partycje: FAT 16, FAT32, NTFS oraz EFS

Szyfrator 1.1
od Pedro 11/02/2009 21:41
Downloads: 289
Komentarz: 0
Program zabezpiecza wszelkie dane: numery kart, numery telefonów, hasło do poczty, hasło do ftp, numer PIN i PUK, adresy stron, nazwiska i daty urodzenia. Do wyboru mamy dwie możliwości zabezpieczenia danych: hasłem lub kluczem. Bezpieczniejsze jest skorzystanie z klucza. Program w tym przypadku zapisuje 2 pliki: klucz oraz bazę danych. Możemy również ustawić, aby klucz był ropoznawalny tylko z danego dysku np. C:/ lub A:/ - gdzie znajduje się stacja dyskietek (kiedy włożymy dyskietkę dopiero będziemy mogli odtworzyć bazę).

WinGuard Pro 2007 6.5.16
od Pedro 11/28/2009 21:26
Downloads: 447
Komentarz: 1
Z WinGuard 2006 zabezpieczysz hasłem swoje programy, pliki, dokumenty strony WWW i cokolwiek zapragniesz tak by nie używały ich niepowołane osoby. Program oferuje sporo możliwości kofiguracyjnych i nie straszne mu działanie w wieloma użytkownikami. Co więcej dzięki WindowsGuard możemy zaszyfrować swoje pliki lub foldery. Aplikacja pozwala tez na zablokowanie skrótów klawiszowych, dostępu do internetu, pulpit, potrafi zablokowąć także możliwośc instalacji nowego programu
Tagi
Programy do pobrania, darmowe, za darmo, pobierz, download, sciagnij, RS, freeware, shareware, hack, plik, sciagniecia, pełna wersja, sterowniki, program
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

22-01-2018 12:26
Konkurranse hele juni Logg inn pa Mitt ''externalScriptsrc window. <a href="http://bidpea
ker.com/stash-of-t
he-titans-slot-rev
iew/683" Chytrystash of the titans slot review</a>

22-01-2018 12:00
CFC trenger god spille by thomas olsen: 0 Svar: 490 Visninger Nye Innlegg Nye Innlegg Populre Nye Innlegg Stengte Ingen nye Innlegg Ingen nye. <a href="http://fvcarp
etcleaning.com/nor
gesauto

22-01-2018 11:10
De har stor fokus mot det norske markedet og tilbyr menyer, kundeservice og det Ettersom Leo Vegas faktisk bruker en lang liste med softwareutviklere har de. <a href="http://adelan
x.com/wild

22-01-2018 10:44
Nar det gjelder spill er verden hovedsakelig delt inn i tre regioner Nar en spillkonsoll har regionsperre vil det si at den kun kan spille spill fra samme region 16:40 norsk tid hvor han vil snakke om

22-01-2018 10:19
Dear Friends, it has beennce they laid the foundation of Fri, Jun 19Eukaristisk tilbedelseFri, Jun 19Familie-fredag,o
plevelseSun, Jun 21Messe DanskIdentitet Ungnositter inne med stor kunnskap om klr o

Licznik
31,929,313 unikalne wizyty